class="post-template-default single single-post postid-5259 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Зроби себе сам

Уявіть, що у вас є дві години часу і п’ять доларів у кишені. Який бізнес ви вирішите відкрити, щоб отримати максимальний прибуток? Такі питання викликають у вас напад відчаю?

А може, варто розглядати їх як виклик і шанс? Автор цієї книги читає в Стенфордському університеті курс з підприємництва та інновацій.

Використовуючи безліч яскравих і несподіваних прикладів із власної практики вченого і підприємця, Тіна Силіг розповідає про нестандартному підході до вирішення бізнес-проблем, проривний мисленні та інновації в бізнесі.
Від чого відштовхуватися, починаючи власну справу? Де знайти нову ідею? Як навчитися вирішувати проблеми? Над чим працювати і на що витрачати сили і час?

Рецепт і історія успіху кожної людини унікальні, як відбитки пальців. Чим більше ви робите, тим більше раніше не видимих ​​можливостей помічаєте навколо себе.

Єдине правило полягає в тому, що ви обмежені лише своєю енергією і уявою.
Кожен день можна випробовувати свої сили, самостійно обирати нову точку зору і дивитися на будь-яку проблему в новому світлі.

Тому що в ній чудово поєднуються мудрість і натхнення. Лаконічні поради застосовні для будь-якій області діяльності: як на старті, так і в середині шляху. У книзі узагальнено унікальний досвід автора: вченого і підприємця, одного з найбільш надихаючих і творчих викладачів інженерної школи Стенфордського університету, виконавчого директора Stanford Technology Ventures Program.
Для підприємців: майбутніх і цілком сформованих.

Для цікавих, ділових і активних людей, відкритих світові, новому досвіду свого і чужого. Вік читачів: від 15 до 150.

Маса цікавих практичних прикладів з серії бери й роби.
Як мінімум можна копіювати і починати власну справу. Як максимум аналізувати і придумати власні рішення, нові підходи, переосмислювати, допрацьовувати і діяти. Міняти життя. Фактично реальне життя це іспит, на якому можуть задати абсолютно будь-яке питання.

У житті на кожне питання можна знайти відразу кілька відповідей, вірних в тій чи іншій мірі.
Ключ до успіху лежить у здатності винести урок з набутого досвіду і рухатися вперед з цими новими знаннями.
Дозвольте собі оспорити припущення, подивитися на світ по-новому, експериментувати, терпіти невдачу, прокладати свій власний шлях і перевіряти межі своїх здібностей. По суті, саме це я і хотіла б знати, коли мені було 20, і 30, і 40.
Мета цієї книги полягає в тому, щоб спонукати вас подивитися на життя з нової точки зору, усвідомити перешкоди, з якими ви стикаєтеся щодня, і накреслити план руху в майбутнє.

Книга дозволяє вам брати під сумнів загальноприйняту мудрість і заново переоцінювати правила, за якими живе навколишній світ. Зрозуміло, на кожному кроці вам буде супроводжувати невпевненість, проте, якщо ви будете знати, як справляються з нею інші, стрес перетвориться в збудження, а проблеми в можливості.

Зроби себе сам

 

Comments are closed.