class="post-template-default single single-post postid-6187 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Як зробити арку з куль

Повітряні кулі можуть стати частиною декорацій для будь-якого свята, причому, як усередині приміщення, так і на вулиці. Звичайно, значно ефектніше виглядають не окремі кулі, а різні оригінальні композиції з них. Існує величезна різноманітність повітряних ансамблів, особливо унікально виглядають різні фігури з повітряних кульок, наприклад, персонажі мультфільмів. Однак, для моделювання таких складних варіацій необхідні деякі навички володіння твістінг (так називається мистецтво створення фігур з повітряних кульок). Але є і досить прості прикраси, які входять до твістінг для початківців і з ними можна впоратися без досвіду.

До таких варіантів відноситься найпростіша арка з куль. Необхідно заздалегідь вирізати прямокутник, який буде служити шаблоном (по ньому будуть вимірюватися надуті кулі, щоб зробити їх однаковими по діаметру). Підрахувати потрібне число куль і довжину волосіні залежно від необхідної величини арки. Просмикнути кінці волосіні через отвори в базах і, зав’язавши міцними вузлами, розташувати бази на відстані один від одного так, щоб вся волосінь розправилася. Для правильного розподілу кульок по волосіні, слід починати кріпити кулі з відстані 10 15 см від бази.

Взявши перший куля, надути його з урахуванням шаблону і зав’язати хвостик навколо волосіні (так куля виявиться і зав’язаним і прикріпленим одночасно).
Таким же способом надути і закріпити на волосіні всі інші кулі. Якщо який-небудь куля необхідно змістити (пересунути), достатньо буде змочити волосінь. Коли всі кулі прикріплені, потрібно відрізати від декоративної стрічки (такою стрічкою оформляють подарунки та квіти) кілька шматочків, довжиною в 1 м (кількість шматків повинно відповідати числу кульок на волосіні) і прив’язати її до кожного кулі.

Кінці стрічки слід завити, щоб вони красиво звисали. Арка готова. Залишилося переставити її на потрібне місце.

Для спорудження складнішою арки кулі зв’язуються попарно (можна використовувати 2 кольори, наприклад, одна пара білих, інша зелених і т.
д.). Пари перекручуються навколо волосіні хрест-навхрест так, щоб виходили своєрідні квітки з куль з чотирма пелюстками. Larina Svetlana спеціально для сайту 2012,. Всі права захищені.

Без письмової згоди автора або активної, прямої і індексованою посилання на джерело перепублікація матеріалів повністю або частково заборонена! Short URL: http://pochemuchkam. ru /? p = 1075.

Як зробити арку з куль

 

Comments are closed.